Објавени: авг. 05 2022 06:18

Kuki so plac vo Novo Lisice

ЕУР

Објавени: авг. 05 06:18
Прегледи: 633
Plac so dve kuki vo Novo Lisice. Cist imoten list i markica za nova gradba (prizemje, dva sprata, podkrovje) Edna od kukite ima i podrum. Plac 670m2, prva kuka 92m2, vtora kuka 70m2.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации