Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kukja so dvor vo Gorno Lisiche 420m2

35 000 ЕУР

Се продава од: Goche 21 ноем. 13:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Se prodava kukja vo Gorno Lisice. Za poveke informacii javete se na 078 283 025
Leaflet
Кон почеток