Објавени: авг. 05 2022 06:16

Plac so potencijal vo Novo Lisiče

ЕУР

Објавени: авг. 05 06:16
Прегледи: 375
Se prodava plac okolu 430m2, so legaliziran objekt od 70m2 i markica za nova gradba A1 (prizemje + 2 sprata + podkrovje) 440m2. Pišete poraka ili javete se na navedeniot broj od viber aplikacijata.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации