Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Semejna kuka vo naselba Lisice

0 МКД

Се продава од: Maja 14 окт. 09:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Se prodava vednas vseliva kompletno namestena i neodamna renovirana kuca na pocetok na naselbata Lisice.
Objektot e idealen za domuvanje i na dve semejstva i po potreba napolno deliv so dva zasebni vleza, zasebni kujni, kupatila itn.

Objekot e neodamna potpono renoviran i poseduva odlicno ureden dvor so mnogu privatnost.

Objektot ima potpolo opremena natkriena letna kujna kako i golema podzemna garaza so dovolna visocina za terensko vozilo.

Object poseduva uredna i celokupna imotnopravna dokumentacija.

Cena po dogovor!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации