Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

И вие може да имате ваш дом со убав изглед, задржлив на земј

270 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Sweet Home 19 јан. 15:37 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Sweet Home

12 Огласи во продавницата

Izrabotka na montazni kuki po promociski ceni 230 ЕУР
Izrabotka na montazni kuki 0 ЕУР
Izrabotka na montazni kuki po promociski ceni 230 250 ЕУР
Izrabotka na montazni kuki po promociski ceni 230 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Број на спратови
За живеалиштето
Греење
Локација
Бутел, Скопjе
Zaedno so vas ja gradime vasata kuka na sonistata,
Odgovara na sekoj budget
*Estetiski izgled,
*otporni na pozar,
*izdrzlivi na zemjotresot,
*brza montaza
Moze da se prai dogovor vas plac nasa kuka.
Nie moze da napraime i kancelarija, ambulanti, fabrika, skola.
www.sweethome.com.mk
071322770
Sëbashku me ju ndërtojmë shtëpin tuaj të ëndrave,
* Dukje estetike
* Material i papërshkueshëm nga zjarri
* Të qëndrueshëm ndaj tërmetit
* Montim i shpejtë
Ne mund të montojm dhe zyre, klinika, fabrika, si dhe shkolla.
www.sweethome.com.mk
071322770
Leaflet

Sweet Home

12 Огласи во продавницата
Izrabotka na montazni kuki 0 ЕУР
Izrabotka na montazni kuki po promociski ceni 230 250 ЕУР
IZRABOTKA NA MONTAZNI KUKI 270 ЕУР
IZRABOTKA NA MONTAZNI KUKI 0 ЕУР
Кон почеток