Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Izrabotka na montazni kuki po promociski ceni

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Sweet Home 13 апр. 13:07 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Sweet Home

16 Огласи во продавницата

Izrabotka na montazni kuki po promociski ceni 230 250 ЕУР
IZRABOTKA NA MONTAZNI KUKI 270 ЕУР
Izrabotka na montazni kuki 0 ЕУР
IZRABOTKA NA MONTAZNI KUKI 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Бутел, Скопjе
Поради големиот интерес за Февруарската Промоција ќе продолжиме до крајот на АПРИЛ СО ПРОМОЦИЈАТА!!!
Ви благодариме за вашиот голем интерес
Сите проекти што се над 100 м2 од 270 € на 230€ Под 99 м2 од 270€ на 250€
НЕ ПРООУШТАЈТЕ ОВОЈ МОЖНОСТ СПЕЦИАЛНА ПРОМОЦИЈА ДО КРАЈ НА АПРИЛ!!!
*ЗАДРЖЛИВИ НА ЗЕМЈОТРЕС, *ЕСТЕТИЧКИ ИЗГЛЕД,
*ЕКОНОМИК,
*БРЗА МОНТАЖА
Вашиот сон може да стане реалност само за еден месец, да добивате убава и економска куќа!!
Përshkak interesimit të madh për ofertën e muajit Shkurt, do ta vazhdojm PROMOCIONIN DERI NE FUND TË MUAJIT PRILL!!!
Ju faleminderit për interesin tuaj
Të gjitha projektet që jan mbi 100m2 nga 270€ në 230€ ndër 99m2 nga 270€ në 250€
MOS HUMBISNI KËTË SHANS, PROMOCION SPECIAL DERI NE FUND TË PRILLIT!!!
*TË QËNDRUESHËM NË TËRMETE,
*PAMJE ESTETIKE
*EKONOMIKE
*MONTIM I SHPEJTË.
Ëndrra juaj mund të bëhet realitet vetëm për një muaj, mund të bëheni me shtëpi të bukur dhe ekonomike!!
Плац од вас, куќа од Sweet Home aјде заедно да соработуваме!!🤝🏡
Тока јuaj, shtëpia nga Sweet Home ejani sëbashku të bashkëpunojm!!🤝🏡
Contact for details whatsapp +389 71 322 770 Website www.sweethome.com.mk
Mailbox info@sweethome.com.mk
Address Bul.Slovenija No.3
1000 Skopje, Macedonia.
Sweet Home
+38971322770
Leaflet

Sweet Home

16 Огласи во продавницата
İZRABOTKA NA MONTAZNİ KUKİ 0 ЕУР
Izrabotka na montazni kuki po promociski ceni 230 250 ЕУР
IZRABOTKA NA MONTAZNI KUKI 0 ЕУР
Izrabotka na montazni kuki 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации