Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka od 118m2 vo Radishani

89 000 ЕУР

Се продава од: Darko 08 авг. 14:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Бутел, Скопjе
Се продава комплетно реновирана куќа во Радишани на два ката, модерен проект план со внатрешни скали. ЧИСТ ИМОТЕН ЛИСТ !!!

Прв кат 60м2, со дневен престој, трпезарија, кујна, тоалет.

Втор кат 58м2, со три спални и бања.

Дворно место 101м2

Нова кујна, нови ПВЦ прозори, нова фасада, кровна изолација, нови собни врати, сопствено парно греење на систем со сонди за намалена потрошувачка на струја 40 %. Комплетно реновирана бања и тоалет.

Куќата е на мирна локација. За доуредување само дворното место.
Кон почеток