Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka od 125m2

80 000 ЕУР

Се продава од: Dragan 14 јан. 15:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Бутел, Скопjе
Se prodava kuka od 125m2 so plac 700m2,garaza i podrum nadvoresno vo naselba radisani na 3 ot vlez.ul afz
Leaflet
Кон почеток