Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka od 126m2 vo Butel 1

Се продава од: Blagoja 09 фев. 20:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Бутел, Скопjе
Se prodava kuka vo Butel1.Prizemje 126m2 i sprat 126m2 so dvor 250m2 i garaza.Kukata e so imoten list i otkupeno zemjiste.Cena po dogovor
Blagoja
070633721
Leaflet
Кон почеток