Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka od 444m2 vo Radishani 3 vlez

110 000 ЕУР

Се продава од: Бадаровски Војчо 22 ноем. 14:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Бутел, Скопjе
Се продава куќа, на ул. Афеже 72. Куќата е со вкупна површина 670м2 ( 444 куќа и 156 двор). На три спрата, две гражи. Градена е 1982 година, НИКОЈ НЕ ЖИВЕЕЛ ВО НЕА ДО СЕГА .
Бадаровски Војчо
071213274
Leaflet
Кон почеток