Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka od 45m2 vo Butel 1

Се продава од: snezana snezana 09 фев. 19:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Локација
Бутел, Скопjе
butel 1 stanbena kuka so dvorno mesto od 470mk na odlicna lokacija
snezana snezana
2619014
Leaflet
Кон почеток