Македонски | Shqip | English |

Kuka od 540m2 vo Butel

Се продава од: Сами 27 јан. 13:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 10
Адреса: Мак.Кос.Бригада 10/9А
Површина: 540 m2
Локација: Бутел, Скопjе
Во таа површина има три куќи со посебен влез
Нема посетени огласи
Кон почеток