Објавени: јун. 19 2022 01:48

Куќа Радишани

Објавени: јун. 19 01:48
Прегледи: 766
Се продава нова куќа ,градена 2015 година ,на два спрата со сопствено парно на пелети ,4 соби , кујна со трпезарија и дневна и 2 купатила.Има подрум соѕидан со камен ,двор 520 м2.Ќуќата е со фасада и изолација стиропор.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации