Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka so deloven prostor

155 000 ЕУР

Се продава од: Dule 14 јан. 17:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Број на спратови
Локација
Бутел, Скопjе
Itno Se prodava kuka so deloven prostor vo selo Vizbegovo,so stanben del od 78m2,i deloven prostor od 320 m2,so centralno parno greenje,parking ,se zaedno na plac od 1000m2.Momentalno delovniot prostor se koristi za stolarska rabotilnica.Moze da se prodade i so masinite.
Leaflet
Кон почеток