Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Kuka so plac od 700m2 vo Butel 2

3 ЕУР

Се продава од: Фарук Вчера 04:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Бутел, Скопjе
СЕ ПРОДАВА КУЌА позади Стара Албанска Амбасада со излез на две улици. Куќа со 300 м2 на плац од 700м2.
Имотот има еден сопственик со уредни документи. Цврста градба со фасада од 8 см пресован стиропор. Куќата е на два спрата а во призмјето има МЕХАНИЧАРСКА РАБОТИЛНИЦА од 80 м2 со висина од 3.50м и 2 подрумски просториии (соби ) ,купатило.
ПРВ спрат има кујна салон,две спални ,купатило ,балкон и тераса, ВТОР спрат поврзан со внатрешни скали со услови за користење како посебен спрат. Исто така има свој паркинг.
На радиус од 100 метри имате,амбуланта,две основни училишта и средно училиште, државна и приватна градинка, банка, маркети и т.н.
Цена по договор
Тел: 070221596 - 077596300

Линк видео од куќата
https://youtu.be/KEtTGxe2zgI
Фарук
 
+38977596300
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации