Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Butel 1

95 000 ЕУР

Се продава од: Fadil 26 фев. 19:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Бутел, Скопjе
Se prodava prizemna kuca vo Butel 1, vednas vseliva.
Кон почеток