Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Butel 2

130 000 ЕУР

Се продава од: Darko 24 ноем. 19:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Број на спратови
Локација
Бутел, Скопjе
Kuka na dva Sprata, so dve garazi, dve mesta za parkiranje vo dvorot so loznica. Kukata ima dva vleza, sedum Sobi vkupno.
Leaflet
Кон почеток