Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KUKA VO BUTEL 2

Се продава од: Tome 26 фев. 17:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Бутел, Скопjе
Se prodava kuka vo Butel 2,pozadi gradinkata,sprat 150 kvadrati,potkrovje 100 kvadrati,podrumski prostorii i garaza okolu 150 kvadrati i dvorno mesto 300 kvadrati.Za poveke informacii na telefon od 8 casot nautro do 17 casot popladne.
Leaflet
Кон почеток