Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Butel 2

170 000 ЕУР

Се продава од: Tоме 27 фев. 14:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Бутел, Скопjе
Се продава куќа во Бутел 2 со стамбена површина од 300 квадрати, гаража и подрумски простории 170 квадрати и дворно место 350 квадрати. Сите заинтересирани можат да се јават од 08 часот наутро до 17 часот попладне.
Leaflet
Кон почеток