Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KUKA VO BUTEL 2

170 000 ЕУР

Се продава од: Томе 20 јан. 18:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Број на спратови
Греење
Локација
Бутел, Скопjе
Se prodava kuka vo Butel 2 sprat so potkrovje. Spratot e so povrsina od 135 kvadrati,a potkrovjeto e so povrsina od 100 kvadrati i pomosni prostorii od 7 kvadrati,garaza 91 kvadrati i podrumski prostorii 44 kvadrati.Dvorno mesto okolu 350 kvadrati. Site zainteresirani mozat da se javuvaat od 08 casot do 17 casot.
Томе
075/350-793
Leaflet
Кон почеток