Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KUKA VO BUTEL 2

170 000 ЕУР

Се продава од: Tоме 15 апр. 12:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Бутел, Скопjе
Се продава куќа во Бутел 2 на многу убава и мирна локација. Куќата има спрат од 160 метри квадратни и поткровје од 100 метри квадратни,подрумски простории со гаража од 160 метри квадратни.Куќата има и убаво среден двор од околу 350 метри квадратни. За повеќе информации може да не барате од 08 часот до 17 часот.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации