Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KUKA VO BUTEL RADISHANI LJUBOTENSKI PAT

0 ЕУР

Се продава од: Kristijan 19 апр. 22:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Бутел, Скопjе
SE PRODAVA ODLICNA KUKJA LOCIRANA VO BUTEL 1 VEDNAS DO POSLEDNA 8 MICA
POSEDUVA DVORNO MESTO OD 262 M2. I VNATRESNA POVRSINA OD 140M2 ORGANIZIRANI NA DVE NIVOA!!!

TELEFON ZA KONTAKT
078/351-460
078/363-808
078/296-650
Kristijan
078351460
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации