Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Butel

100 000 ЕУР

Се продава од: Butel 25 авг. 15:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Број на соби
Број на спратови
Греење
Локација
Бутел, Скопjе
Kukja vo Butel 166m2 na dva sprata so garaza i pomoshna prostorija + 113m2 dvor.
Leaflet
Кон почеток