Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo nas Vizbegovo

0 МКД

Се продава од: Nikola ilievski 20 апр. 16:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Број на спратови
Греење
Локација
Бутел, Скопjе
Se prodava kuka vo nas.Vizbegovo. kukata e so dva vleza, dva saati za struja (moznost za dve familii), bunar vo dvorot. Cista dokumentacija. Cena po dogovor.
Nikola ilievski
072988737
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации