Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Radisani od 140m2

43 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Euro Home Real Estate 14 јан. 15:30 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
 Euro Home Real Estate

Euro Home Real Estate

302 Огласи во продавницата

Се изнајмува стан Скопјанка 150 EUR
СТАН ВО ПОРТА ВЛАЕ 95м2 78 000 EUR
Stan vo kulite 64 000 EUR
**СЕ ПРОДАВА ОБЈЕКТ ВО СТАРА СКОПСКА ЧАРШИЈА** (300м2) 380 000 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Бутел, Скопjе
Се продава наместена куќа во Радишани накај Љуботенски пат, со станбен простор од 140м2 и дворна површина од 262м2, на 2спрата, греење на дрва, балкон-тераса.

Контакт:075-306-642 ,Есер

Шифра:Е326
Euro Home Real Estate
075306642
Leaflet
 Euro Home Real Estate

Euro Home Real Estate

302 Огласи во продавницата
НОВ СТАН ВО ЦЕНТАР 58м2 73 000 EUR
Наместен стан од 45м2 во Кисела Вода-Расадник 45 000 EUR
Екстра стан во Кисела Вода 57 000 EUR
Se izdava npv stan na Vodnjanska 275 EUR
Кон почеток