Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Radisani

0 МКД

Се продава од: Darko 27 фев. 06:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Бутел, Скопjе
Se prodava kuka vo Radisani 320m2 i dvorno mesto 521m2 so imoten list i napravena procenka na kukata. itno cena po dogovor.
Leaflet
Кон почеток