Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Radisani

93 000 ЕУР

Се продава од: Мирко Денес 15:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Бутел, Скопjе
Куќа:
- од 220м2 станбена површина +40м2 подрум,
- дворно место 520м2
- изградена 2005 година,
- летниковец
- со два независни влеза,
- паркинг простор за четири возила,
- две електирчни броила,
- греење на дрва и клими
- идеана за живеење на две семејства.

Цена 93.000 евра

Куќата се наоѓа на 700м од безниската пумпа на Окта и техничкиот преглед во Радишани.

контакт телефон:

Милијана 070/ 332-117
Мирко 071 /237-847
Leaflet
Кон почеток