Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Vizbegovo so deloven prostor

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: MIle 06 мар. 08:53 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Бутел, Скопjе
Се продава куќа во Визбегово со површина од 240м2 на два спрата и двор од 520м2. Целокупната површина на плацот е 700м2. Куќата се состои од 4 спални соби, дневна соба со трпезарија и кујна, 2 тоалети како и деловен простор од 80м2 кој се наоѓа во склоп на првиот спрат.
За повеќе информации јавете се на 075304610.
Лице за контакт Миле. Цената е по договор.
Leaflet

MIle

2 Огласи во продавницата
PECKA DUVALKA 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации