Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Vizbegovo

Се продава од: Nikola 26 фев. 19:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Број на соби
Број на спратови
Греење
Локација
Бутел, Скопjе
Se prodava kuka vo Vizbegovo. So dva vleza, dva el.broila, moze za dve familii, bunar. Cena po dogovor. Informacii na 075988737
Nikola
Leaflet
Кон почеток