Објавени: апр. 13 2019 01:07

kuka

Објавени: апр. 13 01:07
Прегледи: 117
Se prodava kuka vo opstina Butel na Ljubotenski pat kukata e na 2 sprata . Prviot sprat e so povrsina od 55 m2 a vtoriot of 60 m2 so dvorno mesto od 275 m2
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации