Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Luksuzna kuka vo Radishani

195 000 ЕУР

Се продава од: Toni 13 мај 21:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Локација
Бутел, Скопjе
Luksuzna kuka, kompletno opremena vo Radishani (tret vlez). Odlicna lokacija na agol, 420m nadmorska visina i cist vozduh. 693m2 kompletno hortikulturno ureden dvor i 279 m2 kuka so 2 garazi i podrum.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации