Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

RENOVIRAN STAN VO RADISANI

Се продава од: filip 16 дек. 20:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Одберете греење
Локација
Бутел, Скопjе
RENOVIRAN STAN SO DVE SPALNI, KUPATILO I WC, GOLEMA DNEVNA I TARPEZARIJA. STANOT E NA PRVIOT VLEZ VO NASELBATA NA 1MINUTA OD AVTOBUSKA NA 5 MINUTI OD SKOLO I GRADINKA.
Кон почеток