Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Shtepi ne lagjen Vizbeg

90 000 ЕУР

Се продава од: Adnan 07 јан. 21:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Бутел, Скопjе
Parcella ka 627 m2 , nen kulum 250m2 eshte 3 kateshe ka 6 dhoma 2 kuzhina 3 banjo lagja vizbeg rruga 1 nr 4g
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации