Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka na ul Cvetan Dimov br 61b itno

0 ЕУР

Се продава од: NATKA 19 јун. 08:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Чаир, Скопjе
Se prodava kukja so kujna,kupatilo i tri sobi so sopstveno parno,so povrsina od 70m2 so imoten list i dvor 150 m2 na glavnata ulica Cveta Dimov-61b
Cena po dogovor
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации