Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka od 60m2 vo Cair

Се продава од: Bujar Вчера 05:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Чаир, Скопjе
Shtëpia gjendet 100m prej rrugës plastikave që lidh rrugën për nga xhamia Duqanxhik, apo në rrugën “Prohor Pçinski” numër 56. Çmimi sipas marrëveshjes
Leaflet
Кон почеток