Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KUKA SO DVOR

68 000 ЕУР

Се продава од: zlatko 15 фев. 13:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Чаир, Скопjе
KUKA SO DVORNO MESTO 1100m2 POD KROV I 223m 2DVOR VO STAR CAIR VO BLIZI NA SEDISTETO NA DUI SE PRODAVA 68000. TE.078 831 809.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации