Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KUKA VO CAIR

200 ЕУР

Се продава од: Kuka 09 фев. 22:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Локација
Чаир, Скопjе
SHITEN 2 SHTÈPI NE.ÇAIR NÈ SERAVA 1 SHTEPI 3 KATESHE TJETRA SHTEPI ESHTE E VJETER PA NDERTU SE PRODAVAT 2 KUKI VO CAIR UL.SERAVA NA.3 SPRATI VKUPNO PARCELLA 320M2 KUĶATA IMA VKUPNO 503M2

Butel 1,butel 2
Leaflet
Кон почеток