Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo naselba Cair

74 000 ЕУР

Се продава од: Afrim Dullovi 14 јан. 13:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Чаир, Скопjе
Povolno se prodava nova 3 spratna kukja vo naselba Cair do porodilna bolnica

CENA PO DOGOVOR

Info Samo na tel: 071372221
Afrim Dullovi
071372221
Leaflet
Кон почеток