Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NOVA KUKA 430m2

200 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Euro Home Real Estate 14 јан. 14:45 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
 Euro Home Real Estate

Euro Home Real Estate

302 Огласи во продавницата

RENOVIRAN STAN VO CENTAR 63m2 JUMBO VERO 58 000 EUR
Nov stan vo Taftalidze 73 750 EUR
SE IZDAVA STAN VO STROG CENTAR SPROTI SOBRANIE 370 EUR
SE IZDAVA STAN ZA KANCELARII 200 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Број на спратови
Локација
Чаир, Скопjе
Се продава нова изградена куќа во Чаир на Булевар Југославија, со станбен простор од 430м2,со 6 соби,на 2 спрата,подно греење,парно греење,балкон и тераса.

Контакт:075-306-642 ,Есер

Шифра:Е325
Euro Home Real Estate
075306642
Leaflet
 Euro Home Real Estate

Euro Home Real Estate

302 Огласи во продавницата
Stan vo Topansko Pole 70 000 EUR
Stan81m2  Aerodrom povolno 69 000 EUR
Реновиран стан во Кисела Вода 790 EUR
Nov stan vo Taftalidze 73 750 EUR
Кон почеток