Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NOVA KUKA VO CAIR

0 ЕУР

Се продава од: Semi Денес 17:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Локација
Чаир, Скопjе
SE PRODAVA NOVA IZGRADENA OD PRVA RAKA KUKA VO ULICA BANATSKA. KUKATA E NA DVA SPRATA+TAVANSKO. IMA PODNO PARNO+PARNO. 1 SPRAT SALON SO 9+7 M KVADRAT KUJNA KOTEL KUPATILO SPAJZ. 2 SPRAT SALON 9+7 M KVADRAT 3 SOBI GOLEMI BALKON TARASA I KUPATILO 4+4 M KVADRAT
Leaflet
Кон почеток