Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac od 1500m2 so tri kuki na Jaja Pasha

Се продава од: Emilija Вчера 22:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Чаир, Скопjе
Se prodava plac od 1500m2 na Jaja Pasha, Sauk Cesma. Na placot ima 3 kuki i tri garazi.
Emilija
078221539
Leaflet
Кон почеток