Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SEMEJNA KUKA

0 ЕУР

Се продава од: Erhan 01 септ. 12:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Чаир, Скопjе
NOVA GRADBA NA SRED BIT PAZAR
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации