Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Shitët shtëpia 120m2 ne Çair,

60 000 ЕУР

Се продава од: Dzevat Bruti 02 јан. 14:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Чаир, Скопjе
Shitët shtëpia në lagjen e Çairit, 120m2 kati I par posedon dhoma e ditës, kuzhina, banjo dhe ballkon, kati I 2, dhoma të gjumit 3 dhe 1 ballkon nxemja eshtë e regullume me dru dhe me Klima inverter, esht me fasadë, dhe në dysheme esht me parket, çmimi si mas marveshjes, shtëpia gjendet mas shkollës fillore EMRI ELEZI, pazari 300metra çerdhja 300metra ambulanta 700metra,
Dzevat Bruti
070605305
Leaflet
Кон почеток