Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Cair

0 ЕУР

Се продава од: Наим 10 апр. 16:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Чаир, Скопjе
Се продава куќа со комплетна документација + ДУБ проект.. За подетални информации јавете се .
Наим
072777778
Leaflet
Кон почеток