Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka 136m2 vo Centar

85 000 ЕУР

Се продава од: Marin 15 септ. 16:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Kukata e na 2 sprata 136m vo centar na skopje cena 85000 evra za poveke informacii na tel. 072243388
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации