Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka kaj novata Amerikanska amasada

Се продава од: Danco 12 дек. 10:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Одберете греење
se prodava kuka kaj novata amerikanska ambasada
suteren 48/ m2 sprat 72 /m2 i visoko potkrovje 72/m2
karabina
cena po dogovor
070-305464 Danco
Leaflet
Кон почеток