Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KUKA NA VODNO

230 000 ЕУР

Се продава од: Димитар 26 јан. 17:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
СЕ ПРОДАВА куќа на Водно со станбена површина од 191м2 плус 21м2 гаража, двор од 215м2 со одлична местоположба, во близина на ОУ “Кочо Рацин”. Плацот има нова маркица со класа на намена А1 и основа од 158м2, катност од П+2+Пк (дозволена висина од 10.20м) односно вкупна дозволена изградбена површина од 633м2.

Објектот е изграден 1970 година, лепенка со аголна позиција слободна од три страни, квалитетна градба-статика и функционален распоред (сутерен, приземје и кат).

Имотот е со уредни документи, Имотен Лист со еден сопственик, со одлична местоположба, сместен во најатрактивниот дел на Водно, опкружен со многу природа и дискреција од сите страни!
За сите дополнителни информации контактирајте ме на тел.бр. 070/307-543
Димитар
070307543
Кон почеток