Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KUKA VO CENTAR eksklizivno i itno

Оглас од претпријатие Се продава од: ДОМ ДИЗАЈН 29 јан. 17:15 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Број на спратови
Одберете греење
160 M2 SO DNEVEN DEL SO KUJNA I TRPEZARIJA, NA 1-KAT 3 SPALNI SOBI, SUTERENSKI DEL KADE IMA ATELJE I E KOMPLET SREDENO, SO DVORNO MESTO UBAVO SREDEN.
Informacii ZORICA : 078/339-365
Evidenten broj : 1978
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Посетете ја нашата продавница
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Прикажи на мапата
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 365
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2895 Огласи во продавницата
SE IZDAVA TOP STAN KAJ KATOLICKA 300 EUR
KUKA VO BARDOVCI -
NOV STAN VO KAPISTEC -
SE IZDAVA STAN VO KARPOS 1 200 EUR
Кон почеток