Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Centar Skopje so markica za gradenje

0 ЕУР

Се продава од: Dejan 14 јан. 14:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Број на спратови
Греење
Се продава куќа во центар (локација позади универзална сала), со маркица за градење (4+1), со три посебни станови (три спрата), секој од становите е трособен со тераса и еден од становите има додатно уште еден балкон, во цената е вклучен и подрум за секој од становите, деловен простор (2 х 15м2) и двор со паркинг место. Становите се опремени со Daikin инвертори/клима уреди со голема енергетска ефикасност за греење/ладење.
Leaflet
Кон почеток