Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KUKA VO SRCETO NA DEBAR MAALO

0 ЕУР

Се продава од: GJORGJIJA 08 дек. 13:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Prodavam kukja vo srceto na DEBAR MAALO kaj novata boemska ulica. Kukjata e so povrshina od 344 m2, dvorna povrshina 486 m2, vkupna povrshina na celiot plac 630m2. Imotot ima uredna dokumentacija, celiot imot e legaliziran so plateni komunalii i ne e pod zashtita na spomenici. Kukjata ne e lepenka od niedna strana i se naogja na najatraktivnata lokacija vo Debar Maalo.
Cena po dogovor
LICE ZA KONTAKT - GJORGJIJA 071/397/961
GJORGJIJA
071/397-961
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации